KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12088023
nr 1208 8023
Holger Karlson
(1927-2003), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 23/100, bladets mått: 61x81 cm, löst blad
Holger Karlson, svensk bildkonstnär född 1927 i Trollhättan, död 2003.
Utrop:
500 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:57:18
Holger Karlson
Läs mer om Holger Karlson